BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

40 skyrius

- Chmm.. rimtai, gal nusiraminkit? - pastebėjęs mano susinepatoginimą, pasakė Maiklas. hmm.. Neblogai.

- Oj, atsiprašom, - susigėdo Dalija. - Mes tik…

- Nesvarbu, - numojau legvabūdiškai ranka. Pažiūrėjau į Maiklą. Jis buvo suskiaupęs, bet nesupratau dėlko. - Ei, kas yra?

- Ša.. - greitai sustabdė mane Šoferis… Kas čia dabar? Dominykas atsistojo ir priėjęs prie lango, pažiūrėjo per užuolaidą į lauką. - Kažkas tykoja mūsų.

- Iš kur tu čia ištraukei? - pašiurpau, bet visgi įsijungė mano smalsumo režimas.

- Jie apsupo tavo namą, Maiklai. O sakei, kad bus čia saugu, - susierzinęs tarė Dominykas.

- Aš nežinojau, kad jie nutuokia, kur aš gyvenu, - aiškinosi Maiklas. Kažkas subarškėjo Maiklo miegamajame. Pašokau.

- Ei… ar jūs girdėjot? - Tyliai paklausiau. Visi linktelėjo. Maiklas greitai užlipo ant kėdės, kurią prieš tai prislinko prie kažkokios spintos. Ir atsidaręs dureles, ištraukė didelį juodą krepšį. Nulipo ir padėjo jį ant stalo.

- Klausykit. Visi imam po vieną šautuvą ir jei pamatysit kokį nors nepažįstamą mūsų namuose iškart šaukit, supratot? - greitai sulinksėjau. paziūrėjusi į Dali, nustebau, nes ji visai nebijojo, bent man taip atrodė, nes ji išvis nedrebėjo, ar kaip kitaip nerodė savo baimės. nes aš tai, imdama šautuvą iš stiprių Maiklo rankų, drebėjau. Na, dar ir kaip.

- Kur dabar eisim? - paklausė Dominykas, kuris buvo apsikabinęs Dali. JI vos nemetė savo šautuvo iš rankos į ranką. Pff… reikia kur pasislėpt dar iššaus netyčia.

- Mums reikia užlipti per laiptinę ant stogo ir tenai galėsim peršokt ant kito namo… Sekit paskui mane, - pasakė ir tyliai užgesinęs šviesą virtuvėje paėmė mane už rankos…

- Echem, - sukrenkščiau. Jis atsisuko. - Gal nbūtina laikyti mano rankos, prašau? - Maiklas pleido mano ranką ir nesupratęs liepė sekti jį.

Nors tie jo namai atrodė tokie nedideli, tamsoje jie buvo lyg labirintas. Nesiskundžiu regos problemom, bet kelis kartus užkliuvau už kažko. Kartą vos nenudribau, ir pagaliau suvokiau, kodėl jis man davė savo ranką… nes žinojo, kad aš kliuvinėsiu.

- Gal vis dėlto, duotum ranką? - po kelių sekundžių tariau. Jaučiau, kad jis pašaipiai išsišiepė. Okay.

- Klausykit, mes esam kolidoriui dabar, tai… manau, kad mums reikia pribėgti prie laukųjų durų ir išeiti ramiai, be jokių garsų. Nors dar, per tas kelias minutes, negirdėjau nei vieno pašalinio garso. Dominykai? - šnibždėjo.

- Nu? - Greitai iš tamsos atsiliepė. Jaučiau, kad šalia manęs stovi Dali.

- Eik su merginomis ant stogo. Greitai ir tyliai. O jeigu pamatysi ar išgirsi kąnors esant ant jo, eikit į sandėliuką ir truputį ten palaukit, aš ateisiu, - spustelėjo mano ranką, kuri durnai virpėjo. Nieko negaliu padaryti, ji pati šokinėjo Maiklo delne.

- O kur tu? - vos nepyktelėjęs paklausė Domis.

- Man reikia apsižvalgyti ir paimti kelis daiktus. Greičiau eikit, - paleido mano ranką, tačiau ant peties pajaučiau šilumą.

- Deli, paimk šautuvą kita ranka ir duok man šią. Truputį pasivaikščiosim, - gana linksmai pašnibždėjo Dali. Bliamba, jeigu viskas baigsis, ji man turėtų pasakyti šį receptą, kaip nebūti nervingai sudėtingose situacijose.

- Aha, gerai, - suspaudžiau drebančia ranką šaltą pistoletą, kita isikibau į Dali, ir mes pajudėjom.

-Eikit man už nugaros, ir stenkitės nevaikščioti kaip drambliai, - pravėrė duris, ir mus aogaubė kolidoriaus šaltis. Oda ir ant jos esantys plaukeliai pasišiaušė.

Kolidoriuje buvo šokia tokia mėnulio šviesa, kuri sklido pro langus, ir tai padėjo man už nieko neužkliūti, kol užlipom laiptais į trečią aukštą. Ten buvo tamsiau, ir lubos nebebuvo taip aukštai, kaip žemesniuose aukštuose.

- Dabar… Palauk, paleisk ranką, mieloji, - sušnibždėjo Dominykas. Nu va, ne aš viena jaudinuosi. Šyptelėjau. - Aš turiu atidaryti duris ant stogo, tad jūs turėsit pabūti dviese. Eikit va čia, - nustūmė į kažkokį šaltą, purviną ir juodą kampą. - Būkit tyliai, ir jei viskas bus gerai, aš ateisiu jūsų pasiimti, ok? - mes abi šniurkštelėjom ar numykėm, nesupratau, bet žodžiu, jis suprato. - Iki, - čiukšt ir tylu.

Nu va, šiokį tokį pabandžiau, be to, ne toks jau trumpas :) Tikiuosi patiks, komentuokit ir nykštukus spauskit :))
Dėkui, kad laukiat ir skaitot,
Eglė

Patiko (50)

Rodyk draugams

Komentarai (14)

Funny D2010-11-03 19:29

Idomus ir prikaustantis :) Is tikruju jis netrumpas, taciau pernelyg greitai persiskaite ir suzadino dideli smalsuma :) Pasistenk kuo greiciau iskepti kita skyriu ;D

sapnuprincese2010-11-03 20:05

noriu dar. Viskas butu gerai jei dazniau idetum.

smilesmile482010-11-03 20:48

omg, laukiu kito skyriuko;]
ziaurei patiko;]

cactus2010-11-03 21:12

Patiko!!!
Ei,gal kas galit kokią dar vieną gerą istorijos blog’ą rekomenduot ? :)))

Gerbeja2010-11-03 21:18

Galiu rekomenduot laiminga meiles istorija. Pati siandien baigiau skeityt. Ji pilnai uzbaigta.:)

wile2010-11-03 22:31

Labai, ziauriai, nerealiai patiko :)
Greiciau idek dar :D :)

Pamišus2010-11-04 12:27

Pagaliau įkėlei! ;)
like it :)

Gerbeja2010-11-04 16:33

Beje, sitas kurinukas men labai patinka. Laukiu labai tesiniu.! :)

Gintare2010-11-04 18:57

patiko ir laukiu dar :D

karoliukas19902010-11-04 20:05

labai patiko ir laukiu kito ksyriaus :)

Aiste2010-11-04 20:15

Patiko labai, pagaliau taip ilgai lauktas : )))
Labai laukiu sekančioooo

Karolina2010-11-05 19:58

Laukiu dar ;]

Aiste2010-11-06 21:02

Kada bus daar?

ugnule2010-11-16 17:39

o dieve,kaip idomu!!!!!!!!!!!!!:)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras