BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

43 skyrius

Jau prašvito tiek, kad galėčiau puikiai viską matyti. Mašinos pro mane važiavo dideliu greičiu, o jose sėdintys žmonės neakreipė dėmesio ir nesuprato, kas manyje dabar dedasi.

Širdis vis dar šokinėja, kaip milžiniškoje karuselėje, aukštyn žemyn, kairėn dešinėn… Nežinau, kaip nurimti, nors tikrai nematau jokių pavojaus ženklų. Prisėdau ant suolelio. Šalta. Gi ankstyvas rytas. Užsivilkau storą džemperį, kuris užėmė pusę mano tašės. Ir ši nebeatrodė jau tokia sunki.

Kaži ką daro Maiklas, Dominykas ir Dali. Ar jie manęs ieško? ar galvoja, kad viena likusi kažkur užsimušau ir t.t. Nu, turiu negalvoti apie juos dabar, na, kol kas. Kol pati ką nors padarysiu, kai pabėgsiu.

Autobusas toks pats, kokį ir visada matau - apšepęs, spalvos baisiai nublukusios, o garsas, kurį jis ką tik išleido, driokstelėjo kaip atominio ginklo sprogimas. Greitai įlipau ir, sumokėjusi vairuotojui už bilietą, nusvirduliavau į autobuso vidury.

Aš nesu kokia nors žiauri pesimistė ar sena bobulė, kuri yra viskuo nepatenkinta.. ne. Bet tikrai kažkas įmynė į pyragėlį, kuris sukūrė autobusui tinkamą atspalvį. Žmonės sėdi susiraukę, o maži vaikai, kurių tik gal keli, šūkčiauja, kad nepaprastai smirdi. Dėl jų negalėjau sugalvoti, kur man reiktų pabūti kurį tai laiką.

- Panele, jums reikia lipti, - pasakė pagyvenusi moteris. Pažiūrėjau į ją klausiančiu žvilgsniu. - Ant jūsų lapelio taip parašyta, mieloji, - pabandžiau jai greitai nusišypsoti ir beveik tekina išlipau iš dvokiančio autobuso.

Lauke jau buvo šilčiau. O aš išlipau prie didžiulio prekybos centro, kuris vadinasi “Soleil”. Neseniai ten buvau, kai man reikėjo sportinių batelių bei suknelės. Bene jis taip anksti dirba? Juk dabar 8 valandos ryto.. Žmonių viduje nelabai matau.

Stiklinės durys atsivėrė ir pasigirdo muzika iš sienų. Buvo labai šilta, tad nelaukusi nusimečiau džemperį nuo savęs ir pasikabinau ant rankos. Negalvojau taip, bet žmonių buvo. Buvo jų maisto prekių parduotuvėse bei dovanų skyriuje. Šiek tiek mažiau stovėjo saldumynų bei kvepalų prekyvietėse.

“Brrr..” - sugurguliavo mano pilvas. Prisiminiau, gi aš jau ilgai nevalgiau. Tad pasukau link restorano, kuris buvo labai didelis, gal net per didelis, nes ten niekas beveik nesilankydavo. Bet man jis patiko. Daug tamsios mėlynos spalvos su tamsiai raudonais raštais.

- Labas rytas, - sušnekėjo jaunas vaikinas man iš kairės. - Sėskitės prie staliuko esančio netoli lango, ten labai gažu, - šyptelėjo balta dantų eilė. Aš nusišypsojau taip pat.

- Labas rytas, dėkui, - paėmusi tašę stipriau nuėjau, kur liepė vaikinas. Ten, išties, buvo labai gražu. Atsisėdusi pamačiau, kad vaikinas atėjo kartu su manimi.

- Žinot, ką valgysit? - maloniu balsu paklausė. Nejau jų čia taip moko?

- Ne, aš ką tik atsisėdau, - šiurkščiau atsakiau. - Bet kokie yra pusryčiai? - nusileidau. Atsipūtusi pajaučiau, kad galėčiau vietoj užknarkti, net akių neužmerkusi.

- Yra kiaušinienė su skrudintu kumpiu bei svogūnais apkeptais svieste, - išpyškino. Pusės nesupratau.

- Gerai, tada gali man jį atnešti, - šyptelėjau.

- Ir, manau, kavos, ar ne? - suprunkštė, kai pažiūrėjau į jį primerktomis akimis.

- Taiiip, - nutęsiau. - Puodą.

- Tuoj pat, - ir nurisniavo takeliu.

Valgiau tikrai skaniai. Prancūziški pusrytėliai. Jau seniai pačiai nereikėjo pusryčių darytis, tiesą pasakius. Kava taip pat pasigardėtina.

- Deli? A miegi? - pažįstamas juokas. Shit.

Patiko (35)

Rodyk draugams

Komentarai (7)

TavoSapnoDrugys2011-01-18 22:39

įmesk dar vieną.!

sapnuprincese2011-01-18 22:49

valio, turim skyriu:DDD noriu darrr

visapusiska2011-01-18 23:08

DAR!!! nagi…labai smalsu kas greiciau ja suras Maiklas ar blogieciai :D :D
Noriu dar :)))

Aiste2011-01-18 23:10

Greičiau įmesk dar vienąą, prašau labai, labai noriu : ))

visapusiska2011-01-27 16:21

Na ir kurgi naujas skyrelis? Nekankink taip ir mesk greiciau :)

Gurile2011-02-03 17:04

Ėėėė! MESK KITĄ. Man labai įdooomu. Per dvi dienas viską perskaičiau!
Dar dar dar. :DD

Aiste2011-02-03 21:20

Damn, kur tu vėl dinguuuuus???

Rašyti komentarą

Tavo komentaras